Pro hosty

 

Vítejte v Javor apartmánu,

na této stránce se dozvíte vše, co budete pro ubytování potřebovat…

 

Kontaktní osoba:

Pro upřesnění detailů vašeho příjezdu, předání klíčů a informací pro obytování, zavolejte Kristýnu Vlkovou 774 450 535.

Místo:

Javor apartmán se nachází v 7. patře Rezidence Javor, přímo v centru Železné Rudy. Adresa je Javorská 23. 

Parkování:

Parkovací dům najdete pod rezidencí a vjezd je z boční ulice. (ul. U Řezné) Parkovací dům má 2 patra. Vy zajíždíte do vrat, které jsou hned proti příjezdové cestě. Vrata otevřete dálkovým ovladačem a zajírají se automaticky.  Vaše soukromé parkovací místo má číslo 46. Prosím, neparkujte jinde. Sklep u parkovacího místa je také váš privátní. Až na konci garáží jsou dveře, které vás dovedou k recepci (o patro výše v 1.NP) případně k výtahu. Byt je v 7. patře.

Recepce:

Je k dispozici 24/7, ale není pro vás důležitá.    

Wellness:

Od podzimu 2021 bude k dispozici bazén, finská a infra sauna, vířivka. Vstup se nachází v patře 1 vedle výtahu.
Vstupné se hradí na recepci v 2. patře u hlavního vchodu do budovy.

Apartmán:

 

Vchodové dveře
Jsou bezpečností a zamykají se vždy, jak zabouchnete. Klíčem tedy neotočíte a je to tak v pořádku. Jen jdeme s dobou.

Vytápění
Je nastavené na 22 stupňů a není potřeba ho měnit. Sauna je umístěna ve wellnessu. Pokud je to i tak nezbytné, stačí otočit kolečkem a změnit teplotu. Ovladač je pro obývák a ložnici zvlášť. Umístěn je na stěně. Na konci pobytu pak prosím vraťte 22 stupňů.

Klimatizace
Když je hic, nemusíš nic. Pouze zapnout na bílém ovladači ON a navolit teplotu, případně rychlost a směr foukání. Optimální je 22 stupňů. Zase. No ať není pak kašlík.

Žaluzie
Centrální ovladač všech žaluzií je u hlavních dveří a rozjedou se všechny. Jsou to holky chytré, chvílí držíš a pak už si frčí samy úplně nahoru nebo dolů. Dílčí ovladače jsou u každého okna.

Vinotéka
nad lednicí najdete vinotéku. Je k dispozici. Každá láhev je k vypití. Její cena je 250,-

Gril/mikrovlnná trouba
najdete jí pod vinotékou, což asi zní vtipně, ale tato trouba je skutečně i mikrovlnka a to už by vás překvapit mohlo. Klikem na vlnky ji z ní ve vteřině uděláte a už může ohřívat např. kakaíčko ke snídani.

Varná deska
je indukční a jestli máte s sebou navařeno a stále se neohřívá, přendejte si do našich kastrolů vhodných i pro indukci. Vím, že nemáte, ale chtěl jsem na to raději upozornit.

Pračka/Sušička
je 2 v 1. Neočekávám, že máte s sebou velký praní, ale kdyby bylo nutné… je tu.

TV
každý pokoj má svoji SMART TV. V obýváku a v zadní ložnici je možné je vyklonit do stran. Všechny jsou připojené k internetu online a také na NETFLIX

Wifi
proto jste nepřijeli … to jen ať to víte. Ale kvůli klidu třeba od dětí, vám heslo řeknu.
Jméno: 02 -Internet-701(+ vybrat rychlost sítě 2.4 nebo 5Ghz ) Heslo: PAqEjSRQ

Krb
Jde o systém na vodní párů. Stačí klik a krb se rozsvítí. Tím dá najevo, že rozumí vašemu záměru užít si romantiku a během 20 vteřin vytvoří fajn atmosféru pro večer vč. podsvícené páry alá hoření ohně. Zvukový efekt praskání se dá vypnout.

Venkovní ohnisko
Tady už končí sranda. Tady se totiž jedná o skutečný oheň. Slouží jako dekorace, která umí i nepatrně zahřát. Pod keramickým špalkem najdete láhev na propan. Je potřeba kohout otočením „zapnout“. Poté na boku ohniska otočit kolečko a držet a tlačítkem škrtat. Chvíli to trvá a je nutné kolečko pořád držet zmáčknuté. Jak začne pomalu hořet, můžete pustit a štelovat oheň. Doporučuji mít oheň cca na 50-70 % otočení. V rámci pobytu máte 1,5 hodiny ohně v ceně a díky za dodržení. Bohužel láhev není jako bezedný kelímek ve fastfoodu. Díky za pochopení. Tak to bohužel je… /// Důležité - Buřty ani nic jiného na něm opravdu nepečte. Je to pouze designová záležitost.///

Gril
malý přenosný elektrický gril najdete v kuchyňské lince v rohové skříňce.

Venkovní ohřívač
pokud je vám venku chladno, lze jedním stiskem aktivovat venkovní infra zářič. Jeho provoz máte neomezený, jen prosím použít opravdu jen tehdy, kdy jste venku a poté ho vypnout. Jinak ze Špičáku sleze sníh a budou mi volat.

Světla obývák a kuchyně
jsou stmívatelná kolečkem na vypínači u gauče. LED dekorace – mnohé prvky jsou osazené LED technologií a postačí k osvětlení např. pro večerní pocitové světlo.

Ložnice – Spíte na luxusních zdravotních italských matracích Magniflex, které patří mezi špičku ve spánkové regeneraci. I samotné polštáře jsou anatomické a pro váš top zážitek ze spánku doporučujeme mít na polštáři pouze hlavu, nikoliv ramena.

Poprosím:

Mechy vám nejvíce poděkují, když se na ně budete jen dívat. Jsou opravdu živé, tak prosím nesahat, nezalévat a ani nerosit. Jsou takhle spokojené a rádi by zůstaly. Kuchyně – Designová velkoformátová dlažba je použita i v kuchyni. Vydrží hodně, ale řízky a děti dělejte jinde :)

Prémiové & relaxační bydlení v Železné Rudě

Ubytování na Šumavě.

Cílem bylo vytvořit jedinečné místo v luxusním horském stylu s prémiovými materiály, ručně zpracovaným dřevem ze starých stromů, které už neměli sílu růst ani stát. Pořád, ale mohou dělat radost a rozdávat energii při jejich obdivování. V tom je jejich síla nekonečná.

Partneři

Apartmán vznikal rok a je výsledkem roční práce v největších detailech. Proto přidám i firmy, které svoji práce skvěle nejen odvedly, ale přidaly i invenci v plánování. Rád bych jím tímto poděkoval za posun všech myšlenek k realitě. Oslovit je můžete napřímo…

Rezervovat Javor apartmán

right

Max. počet lidí:
4

Min. počet nocí:
3

Domácí zvířata:
Nejsou povolena

Check-in / Check-out
15:00 / 10:00

Parkování:
Ano, v kryté garáži

Sklep na lyže a kola:
Ano, privátní

Wellness:
Nutno objednat na recepci, není součástí pobytu

left